Yhteystiedot

Kolon osoite:
Mikael Agricolan kirkko, Tehtaankatu 23, 00150 Helsinki
Käynti kololle kirkon länsilaidalta, ovesta koirapuistoa vastapäätä.

Laskutusosoite:
Korven Koukkaajat ry
c/o Juho Päkkilä
Urheilukatu 6-8 a 6
00250 Helsinki

Pankkitiedot:
Tilinumero FI16 1270 3000 2060 81


Ota yhteyttä

  • Ryhmien toiminta: ensisijaisesti ryhmänjohtajaan, sitten ikäkausivastaavaan ja ohjelmajohtajaan
  • Uudet jäsenet: ikäkausivastaavaan (ks. liity)
  • Hallinto ja sidosryhmäyhteistyö: lippukunnanjohtajaan
  • Kaikki muu: lippukunnanjohtajaan
Pesti Nimi Sähköpostiosoite
Lippukunnanjohtaja Pietari Sulonen pietari.sulonen ät gmail.com
Ohjelmajohtaja Jenni Heloaho jenni.heloaho at gmail.com
Pestijohtaja Amanda Ääri amanda.aari at outlook.com
Rahastonhoitaja Juho Päkkilä juhopk at gmail.com
Jäsenrekisteri Kuksan yhteyshenkilö Hanna Solja hsolja at gmail.com
Sudenpentujen ikäkausivastaava (7–9 v) Taru Airola taru.airola at gmail.com
Seikkailijoiden, tarpojien ja samoajien ikäkausivastaava (10–17 v) Julia Kilpi juliakilpi at gmail.com
Vaeltajien ja aikuisten ikäkausivastaava (18 v –) Johanna Vuollet johanna.vuollet at gmail.com